Následné vzdělávání

Kurzy následného vzdělávání se vám budou hodit, pokud:

Jste-li poradce, musíte každý rok splnit povinnost následného vzdělávání podle vaší specializace. Celkem je pro zachování licence potřeba za rok splnit alespoň 15 hodin následného vzdělávání. Všechny naše e-learningové kurzy pro pojišťovací poradce jsou díky spolupráci s EFPA ČR akreditované.

Kolik zaplatíte?

E-learningové kurzy můžete absolvovat už od 149 Kč.

Z jakých témat si můžete vybírat?

Připravili jsme pro vás témata jako likvidace škod v životním pojištění, nároky z dopravních nehod, pojištění majetku a odpovědnosti, právní desatero při dopravní nehodě, likvidace škod z pojištění občanské odpovědnosti, pojištění invalidity, promlčení nároku na pojistné plnění a další.

Vybrat si e-learning
Kurzy pro pojišťovací poradce: "Následné vzdělávání formou e-learningu"
Kurzy pro pojišťovací poradce: "Webináře o pojištění"

Webináře o pojištění

Na webinář se přihlaste, pokud:

Zajímá vás, jak se na téma dívají odborníci z různých oborů. Na webináře běžně zveme analytiky, likvidátory nebo právníky, kteří vám problém přiblíží pomocí příkladů ze své vlastní praxe. Na všech webinářích necháváme dostatečný prostor pro diskusi a samozřejmostí je také záznam, který bude k dispozici po dobu 3 měsíců.

Kolik za zaplatíte?

Webináře se můžete zúčastnit už od 990 Kč.

Z jakých témat si můžete vybírat?

Pořádáme webináře ze všech oblastí pojištění. Zaměřujeme se například na životní pojištění, dopravní nehody, řešení škod z pojištění odpovědnosti nebo likvidaci škod v majetkovém pojištění. Aktuální témata webinářů najdete na webu efpa.cz.

Vybrat si webinář

Workshopy a prezenční kurzy

Workshop nebo jiný prezenční kurz splní vaše očekávání, pokud:

Máte rádi setkávání s lidmi a baví vás koncentrované know-how, které tolik profesionálů na jednom místě nabízí. S oblibou o věcech diskutujete a vyhledáváte především praktické rady a příklady z praxe.

Kolik zaplatíte?

Cena workshopů a prezenčních kurzů se pohybuje od 3 490 Kč.

Co je výhodou prezenčního kurzu?

Ty nejzajímavější informace ze světa pojištění si budete moci vyslechnout z první řady a navíc se seznámíte s kolegy z oboru. Součástí workshopů a prezenčních kurzů pro pojišťovací poradce bývá také networking, máte tak možnost svoji profesní síť rozšířit o další zajímavé kontakty.

Vybrat si kurz
Kurzy pro pojišťovací poradce: "Workshopy a prezenční kurzy"

Co říkají účastníci kurzů

 • Já i kolegové jsme se dozvěděli spoustu informací o tom, jak řešit efektivně právní problémy klientů. Největší přidanou hodnotou pro nás bylo, že jsme se dozvěděli informace z druhé strany. Dozvěděli jsme se, jak pojišťovny fungují, když jde do tuhého, když nechtějí plnit. To jsou informace, které na trhu vzdělání běžně dostupné nejsou. Workshop bych doporučil každému finančnímu poradci.

  Mgr. Vojtěch Duba, €FA,
  jednatel společnosti Orego finance s.r.o.

 • Toto školení mě i mé kolegy obohatilo a výsledkem je, že v praxi budeme méně času trávit řešením pojistných událostí klientů a mnohem více času nám zůstane na vlastní práci s klientem, která nás živí.

  Václav Ovečka,
  jednatel společnosti Finanční Správci s.r.o.

 • Hlavním užitkem pro nás bylo to, jak postupovat v případě konkrétních pojistných událostí, jak zařídit to, aby pojišťovna plnila pořádně hned napoprvé. Dozvěděli jsme se o zásadních slabinách velmi rozšířených pojistných produktů na českém trhu. Tento seminář nám ušetří významným způsobem čas. Čím více smluv poradce sjedná, tím více úkonů ze smluv vyplývá. Pokud mám EUCS za zády, mám na koho přehrát případné spory z těchto smluv vyplývající. Každému profesionálovi bych tento workshop doporučil.

  Mgr. Zbyněk Mátl,
  ředitel ve společnosti Partners

 • Tento workshop nám ukázal, jak maximalizovat pojistné plnění pro klienty. Během jednodenního školení jsme získali know-how několika advokátních kanceláří při řešení a likvidaci pojistných událostí. Díky možnosti předat řešení pojistné události odborníkům, máme nyní více času na práci s klienty.

  Štěpán Chroustovský, €FA,
  nezávislý finanční konzultant

 • Seminář s Lukášem Kaplanem jsem absolvoval s dalšími kolegy. Dozvěděli jsme se, na co dávat pozor v pojistných podmínkách, jak řešit pojistné události, aby klient získal skutečně to, na co má nárok. Díky informacím z workshopu se společností EUCS umím řešit mnohem efektivněji pojistné událostí svých klientů.

  Ing. Jaroslav Hejný,
  manager ve společnosti Partners

Vyrobil
Tento web je chráněn službou reCAPTCHA a platí zde "Zásady ochrany osobních údajů" a "Smluvní podmínky" společnosti Google.